Johnny Depp

17. srpna 2015 v 0:02 | Nika Smith
Já vám fakt nevím, co na tom Johnnym vidím! Nesnáším kouření, drogy, alkohol, ale... jsou lidé, kterým tohle nedokážete vyčítat! Možná miluju ten jeho úsměv, ty jeho tváře, oči, podle kterých ho poznáte, i kdyby byl sebevíc namalovaný! Třeba miluji jeho jméno a třeba jeho smysl pro rodinu a samozřejmě je dost možné, že to bude i jeho hereckým talentem. Musím však uznat, že mi často přijde nepříjemný, ne snad, že by to dělala naschvál, mám jen dojem, že né vždy je ve své kůži, že by občas byl radši sám nebo jen se svými blízkými.
Asi jo! Asi na něm miluju, jak dokáže být praštěný, jak si vybírá nejbližší přátele, kterým věří a jak dokáže být napovrch bezstarostný, ale v jádru zodpovědný! Miluji, když je někdo tak krásným způsobem záhadný!
Vzhledem k tomu, že o něm dokážu mlet 25 hodin denně, píšu o něm samozřejmě příběh, který si můžete přečíst na wattpad. Jmenuje se Deep life Depp. Doufám, že se Vám bude líbit.
A co si myslíte o Johnovi vy? Je tak těžké popsat jeho božskou osobnost, když je tak záhadný, líbí se mi, jak je sám sebou, jak vždy naprosto zvládal sebekontrolu a dokázal si užít života, to jak má vlastní hrdost a srovnané priority a jak dokáže milova z celého srdce-on si nemusí na něco hrát, ve filmech se nahraje až-až. Tak co? Kdo je Váš oblíbenec a co si myslíte o mém miláčkovi?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama