Jáchym Kraus

25. srpna 2015 v 15:58 | Nika Smith
Pamatujete na gympl, kde hrál syn Jana Krause-Jáchym? Pěkný kluk, co? Byl prostě tak moc CUTE, že se do něj nedalo nezamilovat!

A pak si Jáchym založil ask, stále dokola psal ,,Moje fanynky jsou moje princezny!" a říkal to i v různých rozhovorech. Byl na všechny své fanynky milý a vážil si jich.
Jenže pak se něco změnilo. Možná se Jáchymovi někdo naboural do profilů, možná se za něj někdo vydává a možná se změnil Jáchym sám. Na fb se objevila Jáchymova stránka https://www.facebook.com/KrausJachym98?fref=ts na níž často pořádá soutěže, přeje holkám dobré ráno a slibuje fotky s věnováním či jmenování ve videu. Za tohle všechno chce ale jednu věc. Aby jsme mu poslali SMS, která mu údajně má pomoci v nějaké hře a nás to bude stát pouhých 5,- Jenže ono nestojí, stojí to 99,-
No fajn, třeba si toho Jáchym nevšiml nebo se spletl. Říkají si fanynky a mávnou nad tím rukou, když Jáchym požádá o pomoc ve hře. Na stránce se objeví několik soutěží o hodnotné ceny, údajně od sponzora-proč by ho někdo sponzororval, když momentálně pouze studuje nevím- každopádně kdo chce mít větší šanci na výhru, má poslat SMS a aby toho nebylo málo, holky jsou v komentářích povzbuzovány, že čím víc sms pošlou, tím líp. Zmínka od někoho, že by vyhrál se zatím neukázala, ale to všechno může přijít, říkají si fanynky. A tak tu je celkem nedávná událost... Jáchym jde točit video, ve kterém řekne jméno asi 100 dívek, samozřejmě, že za to chce SMS. Co je, ale vrchol? Všechny dívky mu začaly fandit, díky gymplu. Kdo chce další řadu gymplu? Ok, NOVA shání lidi, kteří je podpoří. Pošlete SMS cca za 9,- a bude nová řada gymplu! Všechny dívky tedy letí k mobilům a posílají SMS, pár jich napíše, že jim to bohužel (nebo spíš naštěstí) nejde odeslat a minimum se ozve, že SMS stojí 99,- (kdy přijde omluva, že místo 9 chtěl napsat 99? Stejně mu to nežereme!), ale nikdo si už nevšimne, že posílá stále stejnou SMS, která má údajně pomoci ve hře, podpořít šanci na výhru i zařídit novou sérii seriálu. A nikoho nenapadne se podívat na oficiální stránky NOVY nbo GYMPLU, kde o tom není ani zmínka.
Co se to tu děje? Kam zmizel sympatický Jáchym Kraus? A nebo někdo využívá jeho slávy a vydává se za něj?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama