Avengers

25. srpna 2015 v 11:34 | Nika Smith
,,Marvel? A to je jako co?" ,,Hele nezezlob se, ale tohle mě fakt nebere, nějaký zabíjení a jiný blbosti, to není nic pro mě." ,,Ne, neznám viton mana tedaaa iron mana a ani nechci."
No, tak tohle to jsem já, ještě nedávno... Jenže pak jsem se koukla na Avengers, přemohla jsem se a podívala jsem se na ně. Nevěděla jsem o čem to je, ale Iron man i Kapitán amerika byli tak sexy, že jsem se koukla na všechny tři díly Iron mana a na dva Kapitána a... už jsem v tom byla namočená až po uši! Druhej den jsem přišla a začala pištět. ,,Awww! On je tak boží a jak tam vykopl a pak to a ještě tamto a..." Takhle jsem byla schopná mlet třeba hodinu. Kluci mě vytáhli na Avengers 2, čímž jsem se zamilovala ještě víc a... a už se to nedalo ovládnout. Můj pokoj vyzdobily plakáty Avengers, mobil zahltily fotky s hrdiny a Ondra (viz. rubrika rozhovory) mi nakreslil Iron mana, který visí u mě na stěně. Avengers šílenství mě úplně pohltilo!
Tím, že jsem už byla zamilovaná do wattpad, nebylo tak těžké, najít super povídku o Avengers. (Byla mi totiž nabídnutna na domovní stránce....) Jmenovalo se to KATE a vzhledem k tomu, že jsem jela s kamarádkou na prázdniny, krásně se to hodilo. (Samozřejmě se mi vysmála, protože předtím poslouchala jak na takové blbosti nekoukám a teď jak je Steve sexy...)
Začaly jsme tedy číst, smály jsme se na celou chatu, řešily jsme jak je to boží a vůbec... prostě jsme se do toho příběhu zamilovali stejně, jako do filmu... Několika minutové záchvaty smíchu ovládali celé naše čtení!!!! A kdo, že ten příběh píše? No... co bych o ní tak řekla?! Asi jen, že je to milá, mladá, vtipná, nadaná, sympatická a talentovaná holka, mající strach z pavouků. Holka, díky které jsem předevčírem taky začala psát příběh o Avengers, holka, která baví celou generaci a má před sebou slibnou budoucnost. (Jo, doopravdy lituji, že ji neznám blíž!) Každopádně za chvíli nám začíná škola. (Bůůůů!!!) A tak si všichni potřebujeme něco číst pod lavicí, že? Tak proč ne zábavný příběh o statečné, sebeironické, vtipné a praštěné holce, která je s jedním avengrem příbuzná a s druhým čeká dítě. (Tak fajn, nečeká, ale... )
A vůbec, proč ještě čtete tenhle blábol? Mazejte na wattpad a běžte číst!
https://www.wattpad.com/story/41263890-kate-%E2%80%A2-avengers
OOO:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Joy Joy | Web | 25. srpna 2015 v 11:56 | Reagovat

1. reakce :3
2. reakce :D
3. reakce :'D
napíšu ti to podrobněji do zpráv, ale dostalo mě to ve všech směrech :3 Díky moc za to :) (i když u poznání blíž jsem se trochu lekla :D
výsledná reakce: asahdgvezhfbdhvb

2 Nika Smith Nika Smith | E-mail | 25. srpna 2015 v 12:17 | Reagovat

Hele! Já nemůžu za to, že všechno čísluju!:D Ale tentokrát si s tím začala ty!:D
(btw. Je to holka, která vždycky všechno překroutí tak, aby jste z toho vy vyšli jako debil! -_- :D )

3 Joy Joy | Web | 25. srpna 2015 v 13:04 | Reagovat

[2]: :'DD to možná sedí taky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama