Srpen 2015

Memphis

29. srpna 2015 v 0:21 | Nika Smith
Jak jsem se dostala k poslouchání Memphis, o tom asi jindy-když budete mít zájem-je to dlouhý příběh a možná bych se za něj měla i stydět, ale když o tom tak přemýšlím, to jak jsem se zamilovala do New element taky není něco, čím bych se měla chlubit, a to, že jsem se do Kluse zabouchla, když mi bylo osm a už v té době jsem věděla, že si ho chci vzít, taky není nic extra-ale viděla jsem ho v ´Hádej kdo jsem!´a byl prostě sladkej-každopádně dneska bych chtěla napsat něco o koncertu Memphis, jelikož to je něco, co jsem dnes zažila a když o tom tak přemýšlím, jsem neoriginální, až to bolí! Ok, neměla bych psát o svých zážitcích normální formou, takže se pokusím vymyslet něco nadpozemského-myslím, že se tomu říká mé bláznivé nápady-a pokud se mi nic nepovede, omluvte mou neoriginalitu! Jsem děsná! -Jenže oni jsou tak boží....
Jelikož už jsme velký holky, tak jsme se rozhodly, že půjdeme na koncert, a protože jsme tak velký, odvezla nás tam maminka! -Lepší než socka, ne? Už by to jen chtělo, aby maminka byla svalnatej, zazobanej, hezkej a ohromující fešák v košili s kravatou- Samozřejmě měl koncert zpoždění a já si tak nadávala, že mě to nenapadlo, klidně jsme předtím mohly jít do kina na něco jiného, stihly bychom to i tak, ale neva, Pixely byly nakonec dobrý-napíšu článek!
Hledíme si svého, ale když nás začnou ostatní fanynky pomlouvat a prohlížet si nás,-ano, víme, že jsme božské- začneme jim to vracet! Tohle si nenecháme líbit, kouknou a dobrý, ale, že by na nás musely čumět už 15 min? No co, nevraživost mezi fanynkami ze začátku vždy panuje a je úplně jedno, jestli jdete na Memphis, New element, či na Káju Gotta-no dobře, to asi ne, nebo co já vím, nikdy jsem na něm nebyla... ehm... (Né, vůbec jsem nepodkosila nohy 80-ti leté babičce, co mu taky fandila!)- Memphis začali hrát a nám všem spadl kámen ze srdce, když jsme uviděly, jak Honza stojí za pódiem a čeká na správnou chvíli. Jen tak mimochodem, nemám dojem, že by nějaká správná chvíle byla, protože většina těch fans, byla suchá jak křížaly. Žádný křik, když kluci začali ladit? Ale no tak! Samozřejmě mi bylo trapné, když jsem se nadechla a byla jsem jediná a ani tleskat nikdo nezačal a tak jsem toho nechala. Když vběhl na pódium Honzík, znovu jsem se nadechla, ale řekněme si to upřímně, z křížal už šťavnaté jablko neuděláte a tak jsem se trochu uzemnila. Ano, měla bych vycházet z davu, ale až tak trapčit nemusím.
Honza začal zpívat, a víte co? Beru to zpět, protože jejich hudba udělala z křížal jablka! Třeba to nebyl jen Honzův zpěv, třeba to byl i jeho úsměv, to, jak měl oči stejné, jako Révaj ve filmu Rebelové, nebo to, jak z něj sršela pozitivní nálada. Každopádně trocha šťávy do publika se přeci jen vlila a sem tam dokonce někdo tancoval-tak faaajn, možná ten někdo jsem byla já a lituju všechny, co to viděli.
Každopádně lidi se trochu rozjeli, zpívali, tancovali, skákali a myslím, že to aspoň trochu vypadalo jako na koncertě a ne jak na srazu lidí z 1. republiky.
Ačkoliv jsem ještě v kině upíjela ledovou kávu, jsem si jistá, že ten příval energie nebyl z ní-moje tělo je na kafe tak zvyklí, že bych řekla, že už přestalo reagovat. Ten příval energie byl z té hudby, z těch úsměvů a z toho krásnýho hlasu. A aby toho nebylo málo, po koncertu nás zalil pocit štěstí, protože kluci jsou vážně milí. Upřímně? Ano, podezřívala jsem Honzu-a stále (tak trochu) podezřívám-ze sukničkářství, ale z neznámých důvodů (ehm, ehm, jsem povrchní), jsem usoudila, že mu to odpouštím.A i ty ostatní fans byly nakonec celkem milé! No a co víc dodat? Snad jen to, že pokud si vaše tělo zvyklo na kafe-já ho fetuju furt-tak to chce novej způsob jak si dobít baterky a poslechnout si Memphis, je rozhodně boží způsob. Psala bych tu dál, rozepisovala bych Honzovi oči, vlasy, úsměv, chování apod. Ale má to cenu? 1.Na většinu z toho stačí fotka a i slepej by poznal, že nepřeháním. 2.Stejnak si je musíte poslechnout. 3.Přečte si to jeho girlfriend a půjde mě zmlátit, to tak! -Teda ne, že bych se dala, moje kung fu znalosti z filmů s Chanem jsou excelentní.

Můžu jen doufat, že je brzo uvidím znova! Protože-nikomu to na mě neříkejte, nechci tu žádný sentiment-se mi stýská! (Jo, nejsem normální!)

Jáchym Kraus

25. srpna 2015 v 15:58 | Nika Smith
Pamatujete na gympl, kde hrál syn Jana Krause-Jáchym? Pěkný kluk, co? Byl prostě tak moc CUTE, že se do něj nedalo nezamilovat!

A pak si Jáchym založil ask, stále dokola psal ,,Moje fanynky jsou moje princezny!" a říkal to i v různých rozhovorech. Byl na všechny své fanynky milý a vážil si jich.
Jenže pak se něco změnilo. Možná se Jáchymovi někdo naboural do profilů, možná se za něj někdo vydává a možná se změnil Jáchym sám. Na fb se objevila Jáchymova stránka https://www.facebook.com/KrausJachym98?fref=ts na níž často pořádá soutěže, přeje holkám dobré ráno a slibuje fotky s věnováním či jmenování ve videu. Za tohle všechno chce ale jednu věc. Aby jsme mu poslali SMS, která mu údajně má pomoci v nějaké hře a nás to bude stát pouhých 5,- Jenže ono nestojí, stojí to 99,-
No fajn, třeba si toho Jáchym nevšiml nebo se spletl. Říkají si fanynky a mávnou nad tím rukou, když Jáchym požádá o pomoc ve hře. Na stránce se objeví několik soutěží o hodnotné ceny, údajně od sponzora-proč by ho někdo sponzororval, když momentálně pouze studuje nevím- každopádně kdo chce mít větší šanci na výhru, má poslat SMS a aby toho nebylo málo, holky jsou v komentářích povzbuzovány, že čím víc sms pošlou, tím líp. Zmínka od někoho, že by vyhrál se zatím neukázala, ale to všechno může přijít, říkají si fanynky. A tak tu je celkem nedávná událost... Jáchym jde točit video, ve kterém řekne jméno asi 100 dívek, samozřejmě, že za to chce SMS. Co je, ale vrchol? Všechny dívky mu začaly fandit, díky gymplu. Kdo chce další řadu gymplu? Ok, NOVA shání lidi, kteří je podpoří. Pošlete SMS cca za 9,- a bude nová řada gymplu! Všechny dívky tedy letí k mobilům a posílají SMS, pár jich napíše, že jim to bohužel (nebo spíš naštěstí) nejde odeslat a minimum se ozve, že SMS stojí 99,- (kdy přijde omluva, že místo 9 chtěl napsat 99? Stejně mu to nežereme!), ale nikdo si už nevšimne, že posílá stále stejnou SMS, která má údajně pomoci ve hře, podpořít šanci na výhru i zařídit novou sérii seriálu. A nikoho nenapadne se podívat na oficiální stránky NOVY nbo GYMPLU, kde o tom není ani zmínka.
Co se to tu děje? Kam zmizel sympatický Jáchym Kraus? A nebo někdo využívá jeho slávy a vydává se za něj?

Avengers

25. srpna 2015 v 11:34 | Nika Smith
,,Marvel? A to je jako co?" ,,Hele nezezlob se, ale tohle mě fakt nebere, nějaký zabíjení a jiný blbosti, to není nic pro mě." ,,Ne, neznám viton mana tedaaa iron mana a ani nechci."
No, tak tohle to jsem já, ještě nedávno... Jenže pak jsem se koukla na Avengers, přemohla jsem se a podívala jsem se na ně. Nevěděla jsem o čem to je, ale Iron man i Kapitán amerika byli tak sexy, že jsem se koukla na všechny tři díly Iron mana a na dva Kapitána a... už jsem v tom byla namočená až po uši! Druhej den jsem přišla a začala pištět. ,,Awww! On je tak boží a jak tam vykopl a pak to a ještě tamto a..." Takhle jsem byla schopná mlet třeba hodinu. Kluci mě vytáhli na Avengers 2, čímž jsem se zamilovala ještě víc a... a už se to nedalo ovládnout. Můj pokoj vyzdobily plakáty Avengers, mobil zahltily fotky s hrdiny a Ondra (viz. rubrika rozhovory) mi nakreslil Iron mana, který visí u mě na stěně. Avengers šílenství mě úplně pohltilo!
Tím, že jsem už byla zamilovaná do wattpad, nebylo tak těžké, najít super povídku o Avengers. (Byla mi totiž nabídnutna na domovní stránce....) Jmenovalo se to KATE a vzhledem k tomu, že jsem jela s kamarádkou na prázdniny, krásně se to hodilo. (Samozřejmě se mi vysmála, protože předtím poslouchala jak na takové blbosti nekoukám a teď jak je Steve sexy...)
Začaly jsme tedy číst, smály jsme se na celou chatu, řešily jsme jak je to boží a vůbec... prostě jsme se do toho příběhu zamilovali stejně, jako do filmu... Několika minutové záchvaty smíchu ovládali celé naše čtení!!!! A kdo, že ten příběh píše? No... co bych o ní tak řekla?! Asi jen, že je to milá, mladá, vtipná, nadaná, sympatická a talentovaná holka, mající strach z pavouků. Holka, díky které jsem předevčírem taky začala psát příběh o Avengers, holka, která baví celou generaci a má před sebou slibnou budoucnost. (Jo, doopravdy lituji, že ji neznám blíž!) Každopádně za chvíli nám začíná škola. (Bůůůů!!!) A tak si všichni potřebujeme něco číst pod lavicí, že? Tak proč ne zábavný příběh o statečné, sebeironické, vtipné a praštěné holce, která je s jedním avengrem příbuzná a s druhým čeká dítě. (Tak fajn, nečeká, ale... )
A vůbec, proč ještě čtete tenhle blábol? Mazejte na wattpad a běžte číst!
https://www.wattpad.com/story/41263890-kate-%E2%80%A2-avengers
OOO:)

Stereotypní myšlenky

19. srpna 2015 v 21:58 | Nika Smith
Přemýšleli jste někdy o tom, o čem přemýšlíte? Všimli jste si někdy toho, že jsou myšlenky, které Vás napadnou každý den, po celý Váš život? Neděsí Vás to někdy?
Jasně, jsou tu myšlenky jako: ´Potřebuju na záchod´ ´Mám žízeň´ ´Mám hlad´ nebo třeba ´Kolik je hodin?´ A to jsou věci, nad kterými přemýšlíte každý den-dovoluji si to tvrdit za Vás. Pak jsou tu myšlenky, nad kterými přemýšlíte občas, ale v podstatě Vás napadají během celého Vašeho života, né každý den, ale často. ´Nechce se mi vstávat´´Měl/a bych si ostříhat nehty´ ´Co dávají v TV?´ Třetí kategorie jsou myšlenky, které Vás napadají každý den, ale pouze v průběhu určitého období. ´Ten kluk/ta holka z Béčka má tak krásnej úsměv´´Už aby mi sundali sádru´
Jenže já se dnes chci věnovat úplně jiným myšlenkám! Myšlenkám, které nemá každý, jenom vy, myšlenkám, které třeba nejsou k životu potřebné (viz. první kategorie), ale i přesto Vás každý den napadají. Pro někoho to jsou myšlenky ´Jsem tlustý/tlustá´ a u někoho tahle myšlenka časem zmizí, někdo se s tím nesmíří. Pro někoho to je myšlenka ´Jdu se pomodli´ která se časem třeba teprve objeví. U někoho je to smutnější, třeba ´Umřel mi táta´ a nebo ´Jsem slepý´A ten člověk ví, že ho tohle bude napadat každý den, po zbytek jeho života a ta myšlenka už nikdy nezmizí.
Tenhle článek mě napadl, když jsem i já dostala takovouhle stereotypní myšlenku (a ne, nemyslím tím MILUJI JOHNNYHO DEPPA, protože to je kategorie 2-doufám), myšlenku z poslední kategorie, myšlenku, o které vím, že bude přicházet každý den, ale nikdy neodejde. O té myšlence jsem se pokoušela mluvit s několika lidmi, jenže nikdo to nepochopí, nikdo, komu to nevysvětlím takhle polopaticky, nikdo, kdo by si nepřečetl tenhle článek, jako vy! Uvědomujete si, kolik máte stereotypních myšlenek? Jenže uvědomte si, že jsou lidé, jejichž myšlenka je´mám děsný vlasy´nebo ´nesnáším svou celulitidu´ a pak tu jsou lidé, kteří mají myšlenky jako ´mám rakovinu´nebo ´pronásleduje mě Jan Žižka´
Neměli bychom se nad sebou všichni zamyslet? Neměli bychom si uvědomit, že některé naše stereotypní myšlenky jsou ubohé a trapné, a že bychom je měli nahradit myšlenkami ´jdu pomoci ostatním´nebo ´jdu se pomodlit´? Zamyslete se a zkuste si vymyslet něco originálnějšího, než stěžování si na svůj vzhled a na svoje finance a pokud jste to udělali, pomožte v tom ostatním! Buďtě originální!
OOO:)

Moje NIKDY!!!

19. srpna 2015 v 21:11 | Pavli - Nika Smith
Od jedné super blogerky jsem byla nominovaná na ´Blog-TAG´ ,,Desítka mých Nikdy!" Tento TAG sama vymyslela-šikulka:) A nominovala do něj tři lidi, mezi kterými, jak už jsem říkala, jsem i já! Tak jdeme na to!!!!
Ehm... jo, vy vlastně nevíte wo co go... Takže... jde o to, že Pavli napsala 10 věcí, které Nikdy neudělala nebo nezažila apod. a já mám vyškrtat ty věci, které jsem udělala a nahradit je svými, které jsem neudělala, a protože je Pavli nejspíš světice-dle jejích Nikdy-budu mít toho hodně k doplňování! Tak teď už konečně snad všechno víme a jdeme na to!
1. Nikdy jsem nesnědla housenku.
2. Nikdy jsem neměla ani lok alkoholu. Nikdy jsem nejela na horské dráze.
3. Nikdy jsem nepoužila tahák. Nikdy mě pořádně nezačal bavit Tolkien-pracuju na tom.
4. Nikdy jsem neměla nic zlomeného.
5. Nikdy jsem nepřekonala svůj strach. Nikdy jsem nenosila minisukni.
6. Nikdy jsem nebyla v rádiu.
7. Nikdy jsem něměla ráda potápění. Nikdy jsem se nepotopila do více jak 5 m-aspoň myslím.
8. Nikdy jsem neměla nalakované nehty. Nikdy jsem neměla potřebu usínat s rozsvíceným světlem.
9. Nikdy jsem nejedla nic z moře. Nikdy jsem nedala pusu svému oblíbenému zpěvákovi.
10. Nikdy jsem nedržela v náručí miminko. Nikdy jsem neměla pořádně dlouhé vlasy.
A vzhledem k tomu, že blogy moc nečtu, tak nominuji Nikolku Vanharovou, Jane de´Cooper-yt a Kate channel-yt
Tady je Vaše desítka, ze které škrtáte:
1. Nikdy jsem nesnědla housenku.
2. Nikdy jsem nejela na horské dráze.
3.Nikdy mě pořádně nezačal bavit Tolkien-pracuju na tom.
4. Nikdy jsem neměla nic zlomeného.
5. Nikdy jsem nenosila minisukni.
6. Nikdy jsem nebyla v rádiu.
7. Nikdy jsem se nepotopila do více jak 5 m-aspoň myslím.
8.Nikdy jsem neměla potřebu usínat s rozsvíceným světlem.
9.Nikdy jsem nedala pusu svému oblíbenému zpěvákovi.
10.Nikdy jsem neměla pořádně dlouhé vlasy.

Johnny Depp

17. srpna 2015 v 0:02 | Nika Smith
Já vám fakt nevím, co na tom Johnnym vidím! Nesnáším kouření, drogy, alkohol, ale... jsou lidé, kterým tohle nedokážete vyčítat! Možná miluju ten jeho úsměv, ty jeho tváře, oči, podle kterých ho poznáte, i kdyby byl sebevíc namalovaný! Třeba miluji jeho jméno a třeba jeho smysl pro rodinu a samozřejmě je dost možné, že to bude i jeho hereckým talentem. Musím však uznat, že mi často přijde nepříjemný, ne snad, že by to dělala naschvál, mám jen dojem, že né vždy je ve své kůži, že by občas byl radši sám nebo jen se svými blízkými.
Asi jo! Asi na něm miluju, jak dokáže být praštěný, jak si vybírá nejbližší přátele, kterým věří a jak dokáže být napovrch bezstarostný, ale v jádru zodpovědný! Miluji, když je někdo tak krásným způsobem záhadný!
Vzhledem k tomu, že o něm dokážu mlet 25 hodin denně, píšu o něm samozřejmě příběh, který si můžete přečíst na wattpad. Jmenuje se Deep life Depp. Doufám, že se Vám bude líbit.
A co si myslíte o Johnovi vy? Je tak těžké popsat jeho božskou osobnost, když je tak záhadný, líbí se mi, jak je sám sebou, jak vždy naprosto zvládal sebekontrolu a dokázal si užít života, to jak má vlastní hrdost a srovnané priority a jak dokáže milova z celého srdce-on si nemusí na něco hrát, ve filmech se nahraje až-až. Tak co? Kdo je Váš oblíbenec a co si myslíte o mém miláčkovi?

Wattpad

13. srpna 2015 v 16:27 | Nika Smith
Když jsem zjistila, jak funguje wattpad, byla jsem nadšená! Založíte si účet, vytvoříte si virtuální knihu a přidáváte kapitoly a když se to někomu líbí, dá si vaši knihu do virtuální knihovny a může si ji číst jak na čtečce, komentovat kapitoly a dávat vám hvězdičky. I já jsem si našla několik knih, kde jsem nadšená, když mi přijde upozornění na novou kapitolu a co je úplně nejvíc super je, že se seznámíte se spoustou super lidí, zlepšíte své spisovatelské schopnosti a najdete si vlastní fanoušky. Přišel mi počet nádherných zpráv, počet, ve který jsem ani nedoufala, jsem moc šťastná, že jsem začala na wattpad psát a nyní tam mám rozepsané dva příběhy.
A teď konec jemnosti! Chci Vám prostě vysvětlit, že wattpad je totálně boží ať už od něj čekáte cokoliv, myslím si, že facbook by se klidně mohl jít bodnout! Čtení je moc super a to, že každý má šanci zaujmout lidi svými díly je něco úžasného! U spousty příběhů se lámu smíchy. u spousty se nechávám vtáhnout do děje a nerozeznávám realitu od příběhu, jsem si jistá, že spousta z těch spisovatelů má slibnou budoucnost! Hodně Vám tu budu zmiňovat příběhy z wattpad, hodně vám o nich budu říkat a pokud nechcete mít vyzraděnou pointu, asi začněte číst, ale budu se snažit to nevykecat, slibuju! Samozřejmě že nemusíte nic psát a můžte jen číst boží příběhy-prosíííím, ty moje! Každopádně vám můžu říct, že teď si makejte založit wattpad a já vám tu pak budu psát, co číst. To, že v dnešní době už je málo lidí, které čtení baví, je dost smutné, takže pojďme udělat zlom a pojďme začít číst, změna je život a tak se snažmě změnit k lepšímu, buďte (ne)originální, čtěte! Děsně mě rozčilujou lidi, kteří jsou líní přečíst si i název obchodu a smějou se ostatním, co čtou. Vždyť čtení je tak super, lepší se Vám fantazie, máte větší slovní zásobu, dokážete se vyjadřovat, máte lepší známky, můžete vést konvrzace na úrovni-fajn, to mi moc nejde- a hlavně zažijete všechno, co jste kdy chtěli. Jasně, filmy dobrý, ale kniha? Kniha je to nejlepší, co Vás může potkat. Chápu, že jsou drahé a proto tu je wattpad. Koukněte na ten web a napište, co si o tom myslíte.
OOO:)