Nasedni a jeď!

27. července 2015 v 18:03 | Nika Smith
Na celých pět vteřin jsem se zamyslela, abych zauvažovala, o čem psát. Jsem asi děsná, když mi to nedá víc práce a pořádně se nad tím nezamyslím, ale říkala jsem si, že bych Vám napsala něco o tom, co se mi v poslední době stalo, a protože jsem právě teď přijela z výletu, je to jasný!
Možná už jste o tom slyšeli, možná už jste to zkoušeli a možná ani jedno-přkvápko, co? Každopádně Vám to doporučuji! Když nevíte kam jet a nemáte žádný nápad, nechte to prostě náhodě. Dojdete na zastávku a nasednete do prvního busu, vlaku nebo do čehokoliv jiného, co pojede. Pak máte několik možností, nejlepší mi, ale přijde vystoupit tam, kde se Vám to prostě líbí! Takže nasedáme a jedeme!
Zatím píšu dost klidně, málo vykřičníků a vůbec tak nějak bez té své "spisovatelské energie". Ale nebojte to se změní! Jo a spousta lidí si myslí, že když používám vykřičníky, tak křičím, ale nebojte, já jsem jen prostě tak trochu pošuk a vykřičníky jsou u mě projev nadšení a rychlého mluvení! Když křičím, vypadá to následovně --> ,,UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Takže můžete být naprosto v klidu! ,,ALE NEVYCHÁZEJTE Z POZORNOSTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Může se Vám samozřejmě stát, že když jen tak nasednete, dojedete někam, kde to znáte, někam, kde být nechcete, nebo někam, kde pro Vás něco přijede tak za 3 hodiny. Já dnes třeba dojela do obchoďáku, ale co. Co se týče jízdenek, v MHD, metru apod. to je v pohodě, ve vlaku je to horší... Buď si koupíte lístek až ve vlaku, nebo na nějakou stanici a vystoupíte třeba dřív, než tam dojedete, to už je všem jedno.
Každopádně tohle je jen malý nápad na výlet, prostě jsem se s Váma musela podělit! Brzy se pokusím zase sepsat své super ujeté myšlenky, tak snad se máte na co těšit.
OOO:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pavli / ja17 Pavli / ja17 | 29. července 2015 v 13:25 | Reagovat

Když čtu tvoje články tak úplně cítím ten příval energie a elánu, který do toho dáváš a prostě mě to nutí se usmívat. :) A to že na mě ze článků ječíš neber jako kritiku, spíš je to pro mě příjemná změna :) Jinak tohle cestovací dobrodružství si už taky pěkně dlouho plánuju. Jak se ti vždycky povede napsat článek o tom co mám už delší dobu v plánu? :D

2 new-articles new-articles | 29. července 2015 v 20:37 | Reagovat

[1]:  Moc děkuju, tvoje komentáře mě hodně podporují. Jsem prostě dobrá no:DD Néé teď vážně, jsem ráda, že píšu něco co tě zajímá:) Jak se přidává těn odběr novinek pls? :'(

3 Pavli / ja17 Pavli / ja17 | 29. července 2015 v 20:58 | Reagovat

Natavení - Položky menu a jen to přetáhneš do levého sloupce :)
A díky, že si to tam dáš, bude tak pro mě mnohem jednodušší sledovat, jestli si nenapsala nějaký nový článek :)

4 new-articles new-articles | 29. července 2015 v 22:17 | Reagovat

To já děkuju tobě! Jsem za tebe moc ráda!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama