Květen 2014

Jeviště, hlediště, smích...

24. května 2014 v 18:54 | Dominika
Zřejmě jste už slyšeli o divadelní hře Davida Drábka- Koule. Jeho maminka (Eva Drábková) tuto hru zrežírovala s divadelním sborem Jirásek a já jsem se na ni samozřejmě se svýma dvěma kamarádkama vydala. Koule byla zvláštní v jedné věci. Ve chvíli kdy se Vám hrnuli slzy do očí a nevěděli jste jak se máte tvářit, řekl se na jevišti nějáký vtip a následovala salva smíchu. Mohli jsme se smíchem utlouci, u tanečních vystoupení, všech vtipů a dokonce i u některých maskování. Koule byla o známe vrhačce Heleně Fibingrové a o jejím životě.
O tom, jak žila a žije, o tom, jak v té době nutily sportovce do dopingu a o tom jak je to všechny poznamenalo. Celá tato na první pohled smutná hra byla však doprovázena vtipy, přesně tak jak to je u Davida zvykem, doufám, že i vy se půjdete na tuto dokonalou divadelní hru podívat.

Zvířátko, obleček, brýle....

24. května 2014 v 18:39 | Dominika
Možná máte domácího mazlíčka, možná rádi fotíte, možná rádi aranžujete oblečení a možná je váš domácí mazlíček tak úžasný, že tohleto všechno můžete spojit právě jako u těchto mazlíčků. Tato zvířátka jsou totiž hotovými modely! Můžete jim nasadit brýle, obleček a oni se nechají vyfotit tak, že z toho je tato úžasná a zábavná fotka. Nebo snad photoshop? No... posuďte sami.

Už jste zkoušely navlíknout nějákému zvířátku brýle?

Co takhle navléknout svého mazlíčka do nějákéhu cool oblečku a jít se s ním projít?

Co si takhle udělat z pejska tygra, klauna nebo pandu?

Tak to jsou oni. Nevím zda jim to je příjemné, ale mám dojem, že moc ne. Například růžového pejska na vodítku venčila Emma Watsn (představitelka Hermiony), pejsek byl údajně obarvený kvůli charitě. Musíte však přiznat, že všechna tato zvířátka jsou opravdu roztomilá!

Obchod, kabinka, placení

8. května 2014 v 18:35 | Dominika
Rozhodla jsem se Vám napsat článek o oblečení, které si zrovna můžete koupit v obchodech. Tak jdeme na to!
Terranova
Tento super top, seženete za pouhých 189,- v dostání také v modré.
Tuto košili seženeš za 189,- ještě v dalších 5-ti různých barvách.
Stylové shortky seženeš ve dvou barvách za 499,-
V 5-ti různých barvách, můžeš tyto šátky sehnat za 159,-

H&M

Proužkované shortky i v jiných barvách seženete za 499,-
Krásnou sukni za pouhých 399,- si musíte koupit!
Napište si co by ste chtěli v dalším článku o módě.